DotClear 2.0b7 - en to pl translation catalogue (73 entries)

en: To content
pl: Do treści

en: To menu
pl: Do menu

en: To search
pl: Do wyszukiwania

en: By
pl: Przez

en: by
pl: przez

en: on
pl: w

en: On
pl: W

en: Continue reading
pl: Kontynuuj czytanie

en: no comment
pl: brak komentarzy

en: one comment
pl: jeden komentarz

en: %d comments
pl: %d komentarzy

en: no trackback
pl: brak trackbacków

en: one trackback
pl: jeden trackback

en: %d trackbacks
pl: %d trackbacków

en: no attachment
pl: brak załączników

en: one attachment
pl: jeden załącznik

en: %d attachments
pl: %d załączników

en: previous entries
pl: wcześniejsze wpisy

en: page
pl: strona

en: of
pl: z

en: next entries
pl: następne wpisy

en: Search
pl: Szukaj

en: Your search for <em>%1$s</em> returned no result.
pl: Twoje wyszukiwanie <em>%1$s</em> nie zwróciło rezultatów.

en: Your search for <em>%1$s</em> returned <strong>%2$s</strong> result.
pl: Twoje wyszukiwanie <em>%1$s</em> zwróciło <strong>%2$s</strong> rezultat.

en: Your search for <em>%1$s</em> returned <strong>%2$s</strong> results.
pl: Twoje wyszukiwanie <em>%1$s</em> zwróciło <strong>%2$s</strong> rezultatów.

en: Home
pl: Strona główna

en: All keywords
pl: Wszystkie słowa kluczowe

en: Best of me
pl: Najlepsze

en: Languages
pl: Języki

en: Categories
pl: Kategorie

en: Subcategories
pl: Podkategorie

en: Archives
pl: Archiwa

en: Links
pl: Odnośniki

en: Subscribe
pl: Subskrypcja

en: Entries feed
pl: Kanał RSS wpisów

en: Comments feed
pl: Kanał RSS komentarzy

en: This blog's comments Atom feed
pl: Kanał Atom dla komentarzy na tym blogu

en: This category's entries Atom feed
pl: Kanał Atom dla wpisów w tej kategorii

en: This category's comments Atom feed
pl: Kanał Atom dla komentarzy w tej kategorii

en: This post's comments feed
pl: Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu

en: This post's comments Atom feed
pl: Kanał Atom dla komentarzy do tego wpisu

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Comments
pl: Komentarze

en: Your comment
pl: Twój komentarz

en: Your comment has been published.
pl: Twój komentarz został opublikowany.

en: Your comment has been submitted and will be reviewed for publication.
pl: Twój komentarz został wysłany i będzie poddany moderacji.

en: Add a comment
pl: Dodaj komentarz

en: Name or nickname
pl: Imię lub pseudonim

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Website
pl: Strona WWW

en: optional
pl: opcjonalne

en: Comment
pl: Komentarz

en: HTML code is displayed as text and web addresses are automatically converted.
pl: Kod HTML jest wyświetlany jako tekst a adresy stron są automatycznie konwertowane.

en: Remember me on this blog
pl: Pamiętaj mnie na tym blogu

en: preview
pl: podgląd

en: send
pl: wyślij

en: They posted on the same topic
pl: Napisali na ten sam temat

en: Trackback URL
pl: URL dla trackbacków

en: You must provide an author name
pl: Musisz podać autora

en: You must provide a comment
pl: Musisz napisać treść komentarza

en: Email address is not valid
pl: Adres e-mail jest niepoprawny

en: Document not found
pl: Nie znaleziono dokumentu

en: The document you are looking for does not exist.
pl: Dokument, którego szukasz nie istnieje

en: Powered by %s
pl: Napędzane przez %s

en: Subscribe to
pl: Subskrybuj

en: What is an RSS feed?
pl: Co to jest kanał RSS/Atom?

en: RSS feed is a free blog summary. It provides content (either posts or comments) or summaries of content, together with links to the full versions, and other metadata. The last published items may then be read by your favorite RSS <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Aggregator">aggregator</a>.
pl: Kanał RSS/Atom jest darmowym i wolnym podsumowaniem bloga. Udostępnia on treść (zarówno posty jak i komentarze) lub ich streszczenia razem z linkami do pełnej wersji oraz inne dane. Ostatnio opublikowane elementy mogą być wtedy czytane za pomocą Twojego ulubionego <a·href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Czytnik_kanałów">czytnika</a>.

en: Simply copy the following URL into your aggregator:
pl: Po prostu skopiuj następujący adres do swojego czytnika:

en: Password needed
pl: Hasło wymagane

en: You must give a password to access this area.
pl: Musisz podać hasło, by uzyskać dostęp do tego miejsca.

en: Password:
pl: Hasło:

en: You must provide a valid email address.
pl: Musisz podać poprawny adres e-mail.

en: Read
pl: Czytaj
