Dotclear 2.0-RC2 - en to pl translation catalogue (439 entries)

en: no
pl: nie

en: Configuration successfully updated
pl: Konfiguracja pomyślnie zaktualizowana

en: Settings definition successfully updated
pl: Definicja ustawień pomyślnie zaktualizowana

en: blog settings
pl: ustawienia bloga

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: global settings
pl: ustawienia globalne

en: Akismet spam filter
pl: Filtr spamu Akismet

en: Filtered by %s.
pl: Przefiltrowane przez %s

en: Akismet API key:
pl: Klucz API Akismet:

en: API key verified
pl: Klucz API zweryfikowany

en: API key not verified
pl: Klucz API niezweryfikowany

en: Get your own API key
pl: Zdobądź swój własny klucz API

en: Antispam
pl: Antyspam

en: Delete junk comments older than
pl: Wykasuj komentarze-śmieci starsze niż

en: days
pl: dni

en: IP Blacklist / Whitelist Filter
pl: Filtr IP typu czarna / biała lista

en: Filtered by %1$s with rule %2$s.
pl: Przefiltrowane przez %1$s z regułą %2$s.

en: IP address has been successfully added.
pl: Adres IP został pomyślnie dodany.

en: IP addresses have been successfully removed.
pl: Adres IP został pomyślnie usunięty.

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Add an IP address
pl: Dodaj adres IP

en: Global IP
pl: Globalne IP

en: Add
pl: Dodaj

en: No IP address in list.
pl: Brak adresów IP na liście.

en: IP list
pl: Lista IP

en: Checks sender IP address against DNSBL servers
pl: Sprawdzaj IP autora z serwerami DNSBL

en: Filtered by %1$s with server %2$s.
pl: Przefiltrowane przez %1$s z serwerem %2$s.

en: IP Lookup servers
pl: Serwery do kontroli IP

en: Add here a coma separated list of servers.
pl: Tutaj wpisz listę serwerów oddzielonych przecinkami.

en: Checks links in comments against surbl.org
pl: Sprawdzaj odnośniki w komentarzach z surbl.org

en: Words Blacklist
pl: Czarna lista słów

en: Filtered by %1$s with word %2$s.
pl: Przefiltrowane przez %1$s ze słowem %2$s.

en: Words have been successfully added.
pl: Słowa zostały pomyślnie dodane.

en: Word has been successfully added.
pl: Słowo zostało pomyślnie dodane.

en: Words have been successfully removed.
pl: Słowa zostały pomyślnie usunięte.

en: Add a word
pl: Dodaj słowo

en: Global word
pl: Słowo globalne

en: No word in list.
pl: Brak słów na liście.

en: List
pl: Lista

en: Delete selected words
pl: Usuń wybrane słowa

en: Create default wordlist
pl: Utwórz domyślną listę słów

en: This word exists
pl: To słowo już istnieje

en: No description
pl: Brak opisu

en: Filtered by %1$s (%2$s)
pl: Przefiltrowane przez %1$s·(%2$s)

en: Unknown filter.
pl: Nieznany filtr.

en: This comment is a spam:
pl: Ten komentarz jest spamem:

en: (including %d spam comment)
pl: (w tym %d niechciany komentarz)

en: (including %d spam comments)
pl: (w tym %d niechcianych komentarzy)

en: Spam moderation
pl: Moderacja spamu

en: Ham
pl: Szynka

en: Filter does not exist.
pl: Filtr nie istnieje.

en: Filter has no user interface.
pl: Filtr nie ma interfejsu użytkownika.

en: Return to filters
pl: Wróć do filtrów

en: %s configuration
pl: Konfiguracja %s

en: Information
pl: Informacja

en: Spam comments have been successfully deleted.
pl: Komentarze oznaczone jako spam zostały pomyślnie usunięte.

en: Junk comments:
pl: Niechciane komentarze:

en: Published comments:
pl: Opublikowane komentarze:

en: Delete all spams
pl: Usuń wszystkie elementy oznaczone jako spam

en: All spam comments older than %s day(s) will be automatically deleted.
pl: Wszystkie niechciane komentarze starsze niż %s dni będą automatycznie usuwane.

en: Available spam filters
pl: Dostępne filtry antyspamowe

en: Filters configuration has been successfully saved.
pl: Konfiguracja filtrów została pomyślnie zapisana.

en: Order
pl: Kolejność

en: Active
pl: Aktywuj

en: Auto Del.
pl: Usuwaj autom.

en: Filter name
pl: Nazwa filtra

en: Filter configuration
pl: Konfiguracja filtra

en: Syndication
pl: Powiadomienie

en: Junk comments RSS feed
pl: Kanał RSS dla niechcianych komentarzy

en: Published comments RSS feed
pl: Kanał RSS dla opublikowanych komentarzy

en: manage blogroll
pl: zarządzaj odnośnikami

en: Links
pl: Odnośniki

en: All categories
pl: Wszystkie kategorie

en: Home page only
pl: Tylko strona główna

en: You must provide a link title
pl: Musisz podać tytuł odnośnika

en: You must provide a link URL
pl: Musisz podać URL odnośnika

en: You need to provide a XBEL or OPML file.
pl: Musisz dostarczyć plik XBEL lub OPML

en: File is not in XML format.
pl: Plik nie jest poprawnym plikiem XML

en: No such link or title
pl: Brak takiego odnośnika lub tytułu

en: Return to blogroll
pl: Powróć do linków

en: Category has been successfully updated
pl: Kategoria została pomyślnie zaktualizowana

en: Edit category
pl: Edytuj kategorię

en: Link has been successfully updated
pl: Odnośnik został pomyślnie zaktualizowany

en: Edit link
pl: Edytuj odnośnik

en: _xfn_Me
pl: Ja

en: _xfn_Another link for myself
pl: Mój inny adres strony WWW

en: _xfn_Friendship
pl: Przyjaźń

en: _xfn_Contact
pl: Kontakt

en: _xfn_Acquaintance
pl: Znajomy

en: _xfn_Friend
pl: Przyjaciel

en: _xfn_Physical
pl: Kontakt fizyczny

en: _xfn_Met
pl: Poznanie (kogoś)

en: _xfn_Professional
pl: Praca

en: _xfn_Co-worker
pl: Współpracownik

en: _xfn_Colleague
pl: Kolega

en: _xfn_Geographical
pl: Geograficzny

en: _xfn_Co-resident
pl: Rezydent

en: _xfn_Neighbor
pl: Sąsiad

en: _xfn_Family
pl: Rodzina

en: _xfn_Child
pl: Dziecko

en: _xfn_Parent
pl: Rodzic

en: _xfn_Sibling
pl: Rodzeństwo

en: _xfn_Spouse
pl: Małżonek

en: _xfn_Kin
pl: Krewny

en: _xfn_Romantic
pl: Romantycznność

en: _xfn_Muse
pl: Muza

en: _xfn_Crush
pl: Kochać się w kimś

en: _xfn_Date
pl: Randka

en: _xfn_Sweetheart
pl: Ukochany/a

en: Nothing to import
pl: Nie ma nic do zaimportowania

en: Import operation cancelled.
pl: Importowanie anulowane

en: Items order has been successfully updated
pl: Kolejność elementów została pomyślnie zaktualizowana

en: Items have been successfully removed.
pl: Elementy zostały pomyślnie usunięte.

en: Link has been successfully created.
pl: Odnośnik został pomyślnie utworzony.

en: category has been successfully created.
pl: kategoria została pomyślnie utworzona.

en: links have been successfully imported.
pl: odnośniki zostały pomyślnie zaimportowane

en: Lang
pl: Język

en: Save order
pl: Zachowaj kolejność

en: Delete selected links
pl: Usuń wybrane odnośniki

en: Are you sure you want to delete selected links?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć wybrane odnośniki?

en: The link list is empty.
pl: Lista linków jest pusta.

en: Add a new link
pl: Dodaj nowy odnośnik

en: Add a category
pl: Dodaj kategorię

en: Import links
pl: Importuj odnośniki

en: OPML or XBEL File:
pl: Plik OPML lub XBEL:

en: import
pl: importuj

en: Light linear gradient
pl: Jasny liniowy gradient

en: Medium linear gradient
pl: Średni liniowy gradient

en: Dark linear gradient
pl: Ciemny liniowy gradient

en: Solid color
pl: Pełny kolor

en: Custom...
pl: Własny...

en: Blowup configuration
pl: Konfiguracja Blowup

en: Predefined styles
pl: Style predefiniowane

en: Apply code
pl: Zastosuj kod

en: For the following reasons, images cannot be created. You won't be able to change some background properties.
pl: Ponieważ obrazy nie mogą być tworzone, nie będziesz mógł zmienić niektórych własności tła.

en: Theme configuration has been successfully updated.
pl: Konfiguracja motywu została pomyślnie zaktualizowana.

en: General
pl: Ogólne

en: Background color:
pl: Kolor tła:

en: Background color fill:
pl: Kolor wypełnienia tła:

en: Main text font:
pl: Czcionka głównego tekstu:

en: Main text font size:
pl: Rozmiar czcionki głównego tekstu:

en: Main text color:
pl: Kolor tekstu:

en: Text line height:
pl: Wysokość linii tekstu:

en: Links color:
pl: Kolor odnośników:

en: Visited links color:
pl: Kolor odwiedzonych odnośników:

en: Focus links color:
pl: Kolor wybranych odnośników:

en: Page top
pl: Nagłówek strony

en: Prelude color:
pl: Kolor wstępu:

en: Hide main title
pl: Ukryj główny tytuł

en: Main title font:
pl: Czcionka głównego tytułu:

en: Main title font size:
pl: Rozmiar czcionki głównego tytułu:

en: Main title color:
pl: Kolor głównego tytułu:

en: Main title alignment:
pl: Wyrównanie tytułu:

en: center
pl: wyśrodkowanie

en: left
pl: do lewej

en: right
pl: do prawej

en: Main title position (x:y)
pl: Pozycja tytułu (x:y)

en: Top image
pl: Obraz nagłówka

en: Choose "Custom..." to upload your own image.
pl: Wybierz "Własny...", aby wysłać swój własny obraz.

en: Add your image:
pl: Dodaj twój obraz:

en: JPEG or PNG file, 800 pixels wide, maximum size %s
pl: Plik JPEG lub PNG, szerokość: 800 pikseli, maksymalny rozmiar: %s

en: Preview
pl: Podgląd

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sidebar position:
pl: Pozycja panelu bocznego

en: Sidebar text font:
pl: Czcionka w panelu bocznym:

en: Sidebar text font size:
pl: Rozmiar czcionki w panelu bocznym:

en: Sidebar text color:
pl: Kolor tekstu paska bocznego:

en: Sidebar titles font:
pl: Czcionka tytułów w panelu bocznym:

en: Sidebar titles font size:
pl: Rozmiar czcionki tytułów w panelu bocznym:

en: Sidebar titles color:
pl: Kolor tytułów paska bocznego:

en: Sidebar 2nd level titles font:
pl: Czcionka tytułów 2. stopnia w panelu bocznym:

en: Sidebar 2nd level titles font size:
pl: Rozmiar czcionki tytułów 2. stopnia w panelu bocznym:

en: Sidebar 2nd level titles color:
pl: Kolor tytułów 2. stopnia w panelu bocznym:

en: Sidebar lines color:
pl: Kolor linii panelu bocznego:

en: Sidebar links color:
pl: Kolor odnośników panelu bocznego:

en: Sidebar visited links color:
pl: Kolor odwiedzonych odnośników panelu bocznego:

en: Sidebar focus links color:
pl: Kolor linków skupienia panelu bocznego:

en: Date title font:
pl: Czcionka tytułu daty:

en: Date title font size:
pl: Rozmiar czcionki tytułu daty:

en: Date title color:
pl: Kolor tytułu daty:

en: Entry title font:
pl: Czcionka tytułu wpisu:

en: Entry title font size:
pl: Rozmiar czcionki tytułu wpisu:

en: Entry title color:
pl: Kolor tytułu wpisu:

en: Comment background color:
pl: Kolor tła komentarza:

en: Comment text color:
pl: Kolor tekstu komentarza:

en: My comment background color:
pl: Kolor tła mojego komentarza:

en: My comment text color:
pl: Kolor tekstu mojego komentarza:

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer font:
pl: Czcionka stopki:

en: Footer font size:
pl: Rozmiar czcionki stopki:

en: Footer color:
pl: Kolor stopki:

en: Footer links color:
pl: Kolor odnośników stopki:

en: Footer background color:
pl: Kolor tła stopki:

en: Configuration import / export
pl: Import / eksport konfiguracji

en: You can share your configuration using the following code. To apply a configuration, paste the code, click on "Apply code" and save.
pl: Możesz podzielić się swoją konfiguracją z innymi używając poniższego kodu. Aby zastosować konfigurację, wklej kod, kliknij na "Zastosuj kod" i zapisz.

en: default
pl: domyślny

en: At least one of the following functions is not available: imagecreatetruecolor, imagepng & imagecreatefrompng.
pl: Przynajmniej jedna z tych funkcji nie jest dostępna: imagecreatetruecolor, imagepng lub image create from png.

en: The 'public' directory does not exist.
pl: Katalog 'public' nie istnieje.

en: The '%s' directory cannot be modified.
pl: Katalog '%s' nie może być zmodyfikowany.

en: Unable to create images.
pl: Nie można utworzyć obrazów.

en: Invalid file type.
pl: Niepoprawny typ pliku.

en: Uploaded image is not 800 pixels wide.
pl: Załadowany obrazek nie jest szeroki na 800 pikseli.

en: Unable to open image.
pl: Nie można otworzyć obrazu.

en: Checks trackback source for a link to the post
pl: Sprawdza źródło trackback'a do postu.

en: Import/Export
pl: Import/Eksport

en: Flat file export
pl: Eksport do pliku

en: Exports a blog or a full Dotclear installation to flat file.
pl: Eksportuje bloga lub całą instalację Dotclear do pliku.

en: Export file not found.
pl: Nie znaleziono pliku eksportu.

en: Export a blog
pl: Eksportuj blog

en: This will create an export of your current blog: %s
pl: Stworzy to eksport Twojego obecnego bloga: %s.

en: Export
pl: Eksportuj

en: You may also want to download your media directory as a zip file
pl: Możesz również ściągnąć Twój katalog z mediami jako archiwum zip

en: Export all content
pl: Eksportuj całą zawartość

en: Congratulation!
pl: Gratulacje!

en: Your blog has been successfully imported. Welcome on Dotclear 2!
pl: Twój blog został pomyślnie zaimportowany. Witamy w Dotclear 2!

en: Why don't you blog this now?
pl: Może napiszesz na ten temat na swoim blogu?

en: or
pl: lub

en: visit your dashboard
pl: odwiedź swoją tablicę

en: Dotclear 1.2 import
pl: Import Dotclear 1.2

en: Import a Dotclear 1.2 installation into your current blog.
pl: Zaimportuj instalację Dotclear 1.2 do swojego obecnego bloga.

en: This will import your Dotclear 1.2 content as new content in the current blog: %s.
pl: Zaimportuje zawartość Dotclear 1.2 jako nową zawartość w aktualnym blogu: %s.

en: Please note that this process will empty your categories, blogroll, entries and comments on the current blog.
pl: Pamiętaj, że ten proces opróżni Twoje kategorie, blogroll, wpisu i komentarze na obecnym blogu.

en: Depending on the size of your blog, it could take a few minutes.
pl: W zależności od rozmiaru bloga, może to zająć kilka minut.

en: General information
pl: Informacja

en: Import my blog now
pl: Importuj mój blog teraz

en: We first need some information about your old Dotclear 1.2 installation.
pl: Najpierw potrzebujemy informacji o Twojej starej instalacji Dotclear 1.2.

en: Entries import options
pl: Opcje importu wpisów

en: Number of entries to import at once:
pl: Ilość wpisów do zaimportowania na raz:

en: Importing users
pl: Importowanie użytkowników

en: Importing categories
pl: Importowanie kategorii

en: Importing blogroll
pl: Importowanie blogroll

en: Importing entries from %d to %d / %d
pl: Indeksowanie wpisów od %d do %d / %d.

en: Please read carefully
pl: Przeczytaj uważnie

en: Every newly imported user has received a random password and will need to ask for a new one by following the "I forgot my password" link on the login page (Their registered email address has to be valid.)
pl: Każdy nowo zaimportowany użytkownik otrzymał losowe hasło i będzie musiał poprosić o nowe poprzez kliknięcie w link "Zapomniałem hasła" na stronie logowania (Ich zarejestrowany adres email musi być poprawny.)

en: Please note that Dotclear 2 has a new URL layout. You can avoid broken links by installing <a href="%s">DC1 redirect</a> plugin and activate it in your blog configuration.
pl: Zwróć uwagę, że Dotclear 2 ma nowy układ URL. Możesz uniknąć zepsutych linków instalując plugin <a href="%s">przekierowanie DC1</a> i aktywując go w konfiguracji swojego bloga.

en: next step
pl: następny krok

en: Dotclear tables not found
pl: Nie znaleziono tabel Dotclear

en: Feed import
pl: Importuj źródła RSS

en: Imports a feed as new entries.
pl: Importuje źródło RSS jako nowy wpis.

en: Cannot retrieve feed URL.
pl: Nie można odnaleźć URL kanału.

en: No items in feed.
pl: Brak elementów w kanale.

en: Content successfully imported.
pl: Zawartość pomyślnie zaimportowana.

en: Import from a feed
pl: Importuj z kanału

en: This will import a feed (RSS or Atom) a as new content in the current blog: %s.
pl: Zaimportuje kanał (RSS lub Atom) jako nową zawartość w aktualnym blogu: %s.

en: Feed URL:
pl: Adres URL kanału:

en: Send
pl: Wyślij

en: Flat file import
pl: Import z pliku

en: Imports a blog or a full Dotclear installation from flat file.
pl: Importuje bloga lub pełną instalację Dotclear z pliku.

en: Single blog successfully imported.
pl: Pojedynczy blog pomyślnie zaimportowany.

en: Are you sure you want to import a full backup file?
pl: Jesteś pewien, że chcesz zaimportować plik z pełną kopią zapasową?

en: Import a single blog
pl: Importuj pojedynczy blog

en: This will import a single blog backup as new content in the current blog: %s.
pl: Zaimportuje kopię zapasową pojedynczego bloga jako nową zawartość w aktualnym blogu: %s.

en: Upload a backup file
pl: Wyślij plik z kopią zapasową

en: or pick up a local file in your public directory
pl: lub wybierz plik lokalny z katalogu publicznego

en: Import a full backup file
pl: Importuj pełną kopię zapasową

en: Warning: This will reset all the content of your database, except users.
pl: Ostrzeżenie: Ta akcja zresetuje całą zawartość Twojej bazy danych oprócz użytkowników.

en: WordPress import
pl: Import z WordPress

en: Import a WordPress installation into your current blog.
pl: Importuje dane z instalacji WordPress na Twój blog.

en: This will import your WordPress content as new content in the current blog: %s.
pl: Zaimportuje zawartość WordPress jako nową zawartość w aktualnym blogu: %s.

en: We first need some information about your old WordPress installation.
pl: Najpierw potrzebujemy kilku informacji o Twojej starej instalacji WordPress.

en: WordPress and Dotclear's handling of categories are quite different. You can assign several categories to a single post in WordPress. In the Dotclear world, we see it more like "One category, several tags." Therefore Dotclear can only import one category per post and will chose the lowest numbered one. If you want to keep a trace of every category, you can import them as tags, with an optional prefix.
pl: Zarządzanie kategoriami przez Dotclerar i WordPress jest różne. Korzystając z WordPress możesz przypisać kilka kategorii do jednego postu. W świecie Dotclear, rozumiemy to raczej jako "Jedna kategoria, kilka tagów.". Z tego powodu Dotclear może importować tylko jedną kategorię na każdy post i wybierze tę o najniższym numerze. Jeśli chcesz śledzić każdą kategorię, zaimportuj je jako tagi z opcjonalnym prefiksem.

en: On the other hand, in WordPress, a post can not be uncategorized, and a default installation has a first category labelised <i>"Uncategorized"</i>. If you did not change that category, you can just ignore it while importing your blog, as Dotclear allows you to actually keep your posts uncategorized.
pl: Z drugiej strony, w WordPress, post nie może być bez kategorii, a domyślna instalacja ma pierwszą kategorię oznaczoną jako <i>"Brak kategorii"</i>. Jeśli jej nie zmieniałeś, możesz ją zignorować podczas importowania bloga, ponieważ Dotclear pozwala na posty bez kategorii.

en: Ignore the first category:
pl: Ignoruj pierwszą kategorię:

en: Import lowest numbered category on posts:
pl: Zaimportuj kategorię o najniższym numerze na postach:

en: Import all categories as tags:
pl: Importuj wszystkie kategorie jako tagi:

en: Prefix such tags with:
pl: Dodaj na początku takich tagów:

en: Content filters
pl: Filtry zawartości

en: You may want to process your post and/or comment content with the following filters.
pl: Możesz przetworzyć swoje posty i/lub komentarze za pomocą takich filtrów.

en: Post content formatter:
pl: Narzędzie do formatowania zawartości postów:

en: Comment content formatter:
pl: Narzędzie do formatowania zawartości komentarzy:

en: WordPress tables not found
pl: Nie znaleziono tabel WordPress

en: No file to read.
pl: Brak pliku do odczytania.

en: File is not a DotClear backup.
pl: Plik nie jest kopią zapasową DotClear.

en: File is not a single blog export.
pl: Plik nie jest wyeksportowanym pojedynczym blogiem.

en: File is not a full export.
pl: Plik nie jest pełnym eksportem.

en: The backup file does not appear to be well formed.
pl: Plik kopii zapasowej nie wygląda na poprawny.

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Optimization successful.
pl: Optymizacja zakończona pomyślnie.

en: Comments and trackback counted.
pl: Komentarze i trackbacki policzone.

en: Templates cache directory emptied.
pl: Tymczasowy katalog szablonów opróżniony.

en: Logs deleted.
pl: Logi skasowane.

en: Indexing entry %d to %d.
pl: Indeksowanie wpisów od %d do %d.

en: next
pl: następny

en: Entries index done.
pl: Indeks wpisów utworzony.

en: Back
pl: Wstecz

en: Indexing comment %d to %d.
pl: Indeksowanie komentarzy od %d do %d.

en: Comments index done.
pl: Indeks komentarzy utworzony.

en: Optimize database room
pl: Optymizuj objętość bazy danych.

en: Vacuum tables
pl: Opróżnij tabele

en: Counters
pl: Liczniki

en: Reset comments and ping counters
pl: Resetuj liczniki komentarzy i pingów

en: Search engine index
pl: Indeks wyszukiwania

en: This may take a very long time
pl: To może zająć naprawdę wiele czasu

en: Index all posts
pl: indeksuj wszystkie wpisy

en: Index all comments
pl: indeksuj wszystkie komentarze

en: Vacuum logs
pl: Opróżnij logi

en: Delete all logs
pl: Usuń wszystkie elementy logi

en: Empty templates cache directory
pl: Opróżnij katalog pamięci podręcznej szablonów

en: Empty directory
pl: Opróżnij katalog

en: Pages
pl: Strony

en: manage pages
pl: zarządzaj stronami

en: Published on
pl: Opublikowane o

en: This page's comments feed
pl: Źródła RSS komentarzy na tej stronie

en: You must provide a valid email address.
pl: Musisz podać poprawny adres e-mail.

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page position
pl: Pozycja strony

en: Publication date
pl: Data publikacji

en: No page
pl: Brak stron

en: Are you sure you want to delete selected pages?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć wybrane strony?

en: New page
pl: Nowa strona

en: Selected pages action:
pl: Akcja na zaznaczonych stronach:

en: This page does not exist.
pl: Ta strona nie istnieje.

en: Edit page
pl: Edytuj stronę

en: next page
pl: następna strona

en: previous page
pl: poprzednia strona

en: Are you sure you want to delete this page?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę stronę?

en: Page has been successfully updated.
pl: Strona została pomyślnie zaktualizowana.

en: Page has been successfully created.
pl: Strona została pomyślnie utworzona.

en: View page
pl: Zobacz stronę

en: Preview page
pl: Podglądnij stronę

en: Page status:
pl: Stan strony:

en: Page position:
pl: Pozycja strony:

en: Page lang:
pl: Język strony:

en: Page password:
pl: Hasło strony

en: Warning: If you set the URL manually, it may conflict with another page.
pl: Ostrzeżenie: jeżeli ustawisz ręcznie URL, może on powodować konflikt z inną stroną.

en: Add files to this page
pl: Dodaj pliki do strony

en: Pings
pl: Pingi

en: Pings configuration
pl: Konfiguracja pingów

en: Settings have been successfully updated.
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: Activate pings extension
pl: Aktywuj rozszerzenie

en: Service name:
pl: Nazwa usługi:

en: Service URI:
pl: URI usługi:

en: error
pl: błąd

en: Test ping services
pl: Testuj usługi pingów

en: Check all
pl: Zaznacz wszystkie

en: Pings:
pl: Pingi

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Are you sure you want to remove this %s?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć %s?

en: Add a %s to this entry
pl: Dodaj %s do tego wpisu

en: Choose from list
pl: Wybierz z listy

en: all
pl: wszystkie

en: used in %e - frequency %p%
pl: użyte w %e - częstotliwość %p%

en: entry
pl: wpis

en: entries
pl: wpisy

en: Enter tags separated by coma
pl: Wpisz tagi oddzielone przecinkami

en: Add tags
pl: Dodaj tagi

en: Remove tags
pl: Usuń tagi

en: Add tags to entries
pl: Dodaj tagi do wpisów

en: Tags to add:
pl: Tagi do dodania:

en: Remove selected tags from entries
pl: Usuń wybrane tagi z wpisów

en: No tags for selected entries
pl: Brak tagów dla wybranych wpisów

en: Following tags have been found in selected entries:
pl: Następujące tagi zostały znalezione w wybranych wpisach:

en: short
pl: krótki

en: extended
pl: rozszerzony

en: Tags list format:
pl: Format listy tagów:

en: This tag's comments Atom feed
pl: Kanał Atom komentarzy dla tagu.

en: This tag's entries Atom feed
pl: Kanał Atom wpisów dla tagu.

en: Limit (empty means no limit):
pl: Limit (puste oznacza brak limitu):

en: Entries count
pl: Liczba wpisów

en: Tag name
pl: Nazwa tagu

en: All tags
pl: Wszystkie tagi

en: Link to all tags:
pl: Link do wszystkich tagów:

en: Edit tag
pl: Edytuj tag

en: Tag has been successfully renamed
pl: Tag został pomyślnie zmieniony.

en: Back to tags list
pl: Wstecz do listy tagów

en: Rename this tag:
pl: Zmień nazwę tagu:

en: Delete this tag
pl: Usuń ten tag

en: Tag has been successfully removed
pl: Tag został pomyślnie usunięty

en: No tags on this blog.
pl: Brak tagów w tym blogu.

en: Theme Editor
pl: Edytor motywów

en: No file
pl: Brak plików

en: File does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: File %s is not readable
pl: Plik %s nie może być odczytany

en: Unable to write file %s. Please check your theme files and folders permissions.
pl: Nie można pisać do pliku %s. Sprawdź uprawnienia dla plików i katalogów motywu.

en: Saving document...
pl: Zapisywanie dokumentu...

en: Document saved
pl: Dokument został zapisany

en: An error occurred:
pl: Wystąpił błąd:

en: Your current theme on this blog is "%s".
pl: Twój aktualny motyw tego bloga to "%s".

en: You can't edit default theme.
pl: Nie możesz edytować domyślnego motywu.

en: Please select a file to edit.
pl: Wybierz plik do edycji.

en: File editor
pl: Edytor plików

en: Editing file %s
pl: Edycja pliku %s

en: This file is not writable. Please check your theme files permissions.
pl: Nie można pisać do tego pliku. Sprawdź uprawnienia dla plików motywu.

en: Templates files
pl: Pliki szablonu

en: CSS files
pl: Pliki CSS

en: JavaScript files
pl: Pliki JavaScript

en: Presentation widgets
pl: Widgety prezentacji

en: Search engine
pl: Wyszukiwarka

en: Navigation links
pl: Nawigacja

en: Selected entries
pl: Wybrane wpisy

en: Best of me
pl: Najlepsze wpisy

en: Blog languages
pl: Języki bloga

en: With entries counts
pl: Z liczbą wpisów

en: Subscribe links
pl: Odnośniki subskrybcji

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Feeds type:
pl: Rodzaje kanałów:

en: Feed reader
pl: Czytnik kanałów

en: Somewhere else
pl: Gdzieś indziej

en: Entries limit:
pl: Limit wpisów:

en: Text
pl: Tekst

en: Text:
pl: Tekst:

en: Last entries
pl: Ostatnie wpisy

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Last comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Comments limit:
pl: Limit komentarzy:

en: Home
pl: Strona główna

en: Archives
pl: Archiwum

en: This blog's entries %s feed
pl: Kanał %s dla wpisów z tego bloga

en: This blog's comments %s feed
pl: Kanał %s dla komentarzy z tego bloga

en: Entries feed
pl: Kanał wpisów

en: Comments feed
pl: Kanał komentarzy

en: navigation
pl: nawigacja

en: extra
pl: ekstra

en: Widgets
pl: Widgety

en: Are you sure you want to reset sidebars?
pl: Jesteś pewien, że chcesz zresetować paski boczne?

en: Available widgets
pl: Dostępne widgety

en: Append to:
pl: Przypisz do:

en: add widgets to sidebars
pl: dodaj widgety do paska bocznego

en: Navigation sidebar
pl: Pasek nawigacji

en: Extra sidebar
pl: Pasek ekstra

en: update sidebars
pl: zaktualizuj paski boczne

en: reset sidebars
pl: resetuj paski boczne

en: Widget templates tags
pl: Tagi szablonu widgetu

en: If you are allowed to edit your theme templates, you can directly add widgets as templates tags, with their own configuration.
pl: Jeśli masz uprawnienia do edycji szablonów motywów, możesz dodać widgety jako tagi szablonów z ich własną konfiguracją.

en: To add a widget in your template, you need to write code like this:
pl: Żeby dodać widget do swojego szablonu, musisz napisać taki kod:

en: Widget ID
pl: ID widgetu

en: Setting name
pl: Nazwa ustawienia

en: Setting value
pl: Wartość ustawienia

en: Here are the following available widgets for your blog:
pl: Oto lista widgetów dostępnych dla Twojego bloga:

en: Widget ID:
pl: ID widgetu:

en: No setting for this widget
pl: Brak ustawień dla tego widgetu

en: Setting name:
pl: Nazwa ustawienia:

en: No widget.
pl: Brak widgetów.

en: order
pl: kolejność

en: Remove widget
pl: Usuń widget
